Po fázi hrubé stavby plné mokrých procesů, zdění a betonování působí výběr a osazení výplní stavebních otvorů pro stavebníka jako osvěžení. Nová okna udělají ze stavby na první pohled už skoro hotový domov, i když k jeho dokončení zbývá stále mnoho kroků. Díky spolupráci s mnoha renomovanými výrobci a dodavateli je nabídka plná všech variant plastových oken i jejich přírodních dřevěných a dokonce špičkových hliníkových variant. V tomto směru nezůstává pozadu ani sortiment výplní otvorů umístěných v podkroví a můžete tak vybrat moderní plastová střešní okna.
Pro vchod do domu je možné volit z mnoha možností vstupních dveří, uvnitř zase využijete dřevěné interiérové dveře v hladkém nebo profilovaném provedení s prosklením i bez. Někomu se budou víc hodit rámové, jiný ocení možnost volby posuvných, ke kterým pak také přísluší odpovídající pouzdro jak pro příčky ze sádrokartonu, tak i pro zděnou stavbu.

OKNA

Okna plastová, hliníková dřevěná

DVEŘE

Široká nabídky dveří vnitřích, vchodových, profilovaných, hladkých. Dveře rámové, posuvné, prosklené. Materiálové provedení, barvy, dekory dle nabídky výrobců.

ZÁRUBNĚ

Obkladové, obložkové nebo ocelové zárubně.

STAVEBNÍ POUZDRA

Stavební pouzdra k posuvným dveřím pro SDK a zděné příčky.

STŘEŠNÍ OKNA

Kvalitní střešní okna a doplňky od renomovaných výrobců.

MŘÍŽKY, POKLOPY

Poklopy a mřížky k zakrytí šachet nebo jiných objektů, komunikací.

Dostupné v síti STAVMAT STAVEBNINY

Cenová nabídka

Newsletter

Zadejte e-mail pro zasílání výhodných nabídek.

Ďekujeme za přihlášení na odběr novinek.