DOPLŇKY KE STŘEŠNÍM KRYTINÁM

Podstřešní fólie, odvětrací sety, ventilační systémy, větrací pásy, vikýře, pásky a tmely, krycí pásy, příslušenství pro ploché střechy, solární a fotovoltaické systémy

Každý stavebník ví, že dům střechou zdaleka nekončí. Dokonale ochránit stavbu proti působení slunečního záření i proti dešti a případným průsakům vody je jeden z klíčových momentů pro životnost všech konstrukcí. Doplňky střech jsou podstatnou částí jejich řešení, aby byla funkce opravdu spolehlivá a ochrana komplexní.

Začíná to správným výběrem a montáží podstřešní fólie, která plní funkci doplňkové hydroizolační vrstvy. Musí zajistit jak dokonalou nepropustnost ve směru zvenku dovnitř, tak naopak paropropustnost směrem z interiéru ven. K ní pak náleží navazující pásky, krycí pásy a tmely jako řešení napojení a dotěsnění nezbytných prostupů, například pro střešní výlezy neboli vikýře.

Stále aktuálnějšími doplňky střech jsou dnes i prvky fotovoltaických a solárních systémů. Úspory na nákladech vydaných za elektřinu se s nimi počítají na desítky procent, proto je dobré včas zvážit, zda energii ze slunce skutečně efektivně nevyužít.

Dostupné v síti STAVMAT STAVEBNINY

Cenová nabídka

Newsletter

Zadejte e-mail pro zasílání výhodných nabídek.

Ďekujeme za přihlášení na odběr novinek.