RUČNÍ NÁŘADÍ BĚŽNÉ

Kompletní nabídka běžného ručního nářadí. Malířské nářadí, řezačky, sekáče, majzlíky, nůžky, nože, čepele, sekery, pily, šroubováky, kladiva, kleště, hladítka, hoblíky a další.

Každý řemeslník i zkušenější kutil potvrdí, že podmínkou kvalitní ruční práce je použití minimálně stejně kvalitního ručního nářadí. Sebelepší materiál se nedá dobře zpracovat a použít, aniž by k tomu člověk neměl k dispozici odpovídající nástroje. Jemná sádrová stěrka se zkrátka musí nanést rovným nerezovým hladítkem, slinutou cihlu přesně odseknete jedině ostrým majzlíkem a malovat bez slušného malířského nářadí také není žádný med.
Už jen to minimálně nutné vybavení pro běžné domácí údržbářské práce vydá na celý kufr. Ten je ostatně další praktickou výbavou, protože pomůže udržet v množství nářadí alespoň trochu přehled a pořádek. Navíc jsou v něm nástroje uložené v suchu a tak, aby se vzájemně neotloukly a ty ostřené i netupily. Pak ještě kufry s akunářadím, stavební kýbl, pracovní rukavice, schůdky nebo štafle a výbava by mohla být kompletní.

Dostupné v síti STAVMAT STAVEBNINY

Cenová nabídka

Newsletter

Zadejte e-mail pro zasílání výhodných nabídek.

Ďekujeme za přihlášení na odběr novinek.