Podlaha je výkladní skříní místnosti – plocha, která zapůsobí na každého návštěvníka sotva vejde do dveří. Když se to podaří, udělá podlahová krytina dojem a vytvoří už na pohled příjemné prostředí. Zároveň je důležitá její snadná údržba a co nejdelší životnost i při zátěži.
Výběr krytin pro plovoucí podlahu nejen do obývacího pokoje nebo ložnice, ale i do kuchyně nebo chodby je skutečně velkorysý. Množství barevných i designových variant čítá stovky možností, mezi kterými lze najít prakticky každé myslitelné provedení. Dnes asi nejčastější volba při rekonstrukci nebo pořízení nové krytiny je laminátová plovoucí podlaha. Ta kromě efektu nabízí pohodlnou údržbu s minimem námahy i nákladů na čisticí prostředky. Její vysoká odolnost opotřebení a dlouhá životnost ji předurčuje k bezproblémovému použití jak v bytové výstavbě, tak i v komerčních objektech – obchodech, kancelářích, showroomech…

PLOVOUCÍ PODLAHY

Široká škála laminátových a dřevěných plovoucích podlahových krytin, včetně doplňků a podkladových, výplňových materiálů. Barvy, povrchy, rozměry – dle nabídky výrobců.

Dostupné v síti STAVMAT STAVEBNINY

Cenová nabídka

Newsletter

Zadejte e-mail pro zasílání výhodných nabídek.

Ďekujeme za přihlášení na odběr novinek.