Polyuretanové pěny jsou doslova objevem moderního stavitelství. Jejich schopnost zaplnit spáry, mezery a nežádoucí otvory ocení každý stavebník od kutila po profesionála. Aplikace je maximálně jednoduchá – PU pěny jsou vysoce přilnavé a pomohou tam, kde běžná lepidla a další pojiva selhávají.

Vyrábějí se v mnoha variantách podle konkrétního použití. Pistolové pěny jsou uzpůsobeny pro aplikační pistole, jejichž použití je přesné, čisté a především umožňuje práci přerušit a zbylou pěnu znovu použít. Trubičkové provedení je naproti tomu určeno k okamžité spotřebě celého obsahu a hodí se tak spíše pro jednorázovou práci.

Vzhledem k charakteru polyuretanu a jeho adhezním schopnostem je praktickým doplňkem i čistič PU pěny. Neplánované potřísnění ploch, zejména v interiéru, je nepříjemné a obtížně odstranitelné. Pokud se pěna nerozruší chemickou cestou, což je právě princip funkce takového přípravku, nezbývá než nákladné a riskantní mechanické odstranění. Čistič je potom vítaná záchrana nejen zbytečných nákladů, ale i dalších spojených potíž.

MONTÁŽNÍ POLYURETANOVÉ PĚNY

Pistolové pěny, trubičkové pěny, zimní pěny, nízkoexpanzní, pěny pro zateplovací systémy, speciální pěny

Dostupné v síti STAVMAT STAVEBNINY

Cenová nabídka

Newsletter

Zadejte e-mail pro zasílání výhodných nabídek.

Ďekujeme za přihlášení na odběr novinek.