RUČNÍ ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ

Míchadla, vrtačky, bourací kladiva, AKU šroubováky, elektrické pipy, úhlové brusky, vysavače a odsávání, řezačky na obklady, pájky, šroubováky pro sádrokarton, příslušenství k elektrickému nářadí.

Těch nástrojů a toho nářadí! Stavba, to je přehlídka všeho, co je snad dnes vůbec k mání. Nic tam ale přitom není samoúčelně, každý ze jmenovaných prvků stavbu urychlí a zkvalitní. Třeba nástup AKU nářadí v posledních letech ohromně zvýšil nejen produktivitu, ale i bezpečnosti na stavbě. Nejobvyklejší jsou vrtačky a šroubováky, výjimkou už ale nejsou ani úhlové brusky, stavební míchadla nebo bourací kladiva. Kvalitní akumulátory zpřístupnily profi kvalitu i laikům, bez drátů to jde navíc mnohem pohodlněji. K výbavě dobrého řemeslníka patří také průmyslový vysavač, který poslouží nejen k průběžnému úklidu, ale i jako aktivní odsávání.
A všude tam, kde není potřeba elektřina, musí si stavebník pořád vystačit s ručními nástroji. I tady se ale rychle projeví případná nekvalita. Typicky to platí pro řezačky na obklady při práci na koupelně nebo při pokládání dlažby.

Dostupné v síti STAVMAT STAVEBNINY

Cenová nabídka

Newsletter

Zadejte e-mail pro zasílání výhodných nabídek.

Ďekujeme za přihlášení na odběr novinek.