Všude tam, kde není možné nebo výhodné použít hydroizolační pásy a lepenky, najdou uplatnění tekuté voděodolné směsi. Tekutá lepenka na střechu zakryje a pojistí případné praskliny i další netěsnosti na místech, která je složité ošetřit proti vodě jinak. Konzistence umožní dokonalé zatečení a tím i zatěsnění.

Penetrační nátěr na zdivo pomůže soudržnosti materiálů a zároveň usnadní aplikaci finálních vrstev. Uzavře póry, které by mohly způsobovat kapilární nasákavost a zvyšovat tak riziko spojené s dlouhodobou vlhkostí.

koupelnách, technických místnostech a prádelnách zase využijete výhod hydroizolační stěrky. Jako základní nepropustná vrstva pod dlažbu či obklad se toto řešení osvědčilo i v dlouhodobém použití. Hydroizolační stěrkovací hmoty jsou chemicky stabilní a při zamezení přístupu vzduchu poskytují dokonalou ochranu konstrukcí. Jejich použití v exponovaných místech, jako je například sprchový kout, tak nic nebrání.

HYDROIZOLAČNÍ NÁTĚROVÉ HMOTY

Jednosložkové nebo dvojsložkové nátěry, tekuté lepenky, stěrky, penetrační nátěry, tmely, asfaltohliníkové nátěry, hydroizolační zálivky, gumoasfalt

Dostupné v síti STAVMAT STAVEBNINY

Cenová nabídka

Newsletter

Zadejte e-mail pro zasílání výhodných nabídek.

Ďekujeme za přihlášení na odběr novinek.