KOTVY

Kotvy ocelové, chemické, svorkové, trubkové, zarážecí.

HMOŽDINKY

Hmoždinky natloukací, talířové, univerzální, rámové, plastové, mosazní.

VRUTY

Konstrukční vruty se zápustnou nebo talířovou hlavou, vruty do dřeva, do sádrokartonu, univerzální vruty, terasové vruty.

HŘEBÍKY

Široká nabídka stavebních hřebíků. Volně sypané, páskované.

Pevné spojení je základem mnoha montážních prací jak při novostavbě, tak i rekonstrukci nebo opravě. Spolehnout se na to, že díl zůstane na svém místě bez jakékoli deformace nebo jiné změny po dobu desítek let znamená použití maximální aktuálně možné kvality spojovacího materiálu. Nejuniverzálnější jsou samozřejmě stavební hřebíky. Ty ale poslouží spíše v jednodušších aplikacích, jako provizorium nebo tam, kde nehrozí jakékoli dynamické zatížení ve směru jejich osy.
Mnohem častěji pak na stavbě využijete chemické kotvy do betonu, které unesou i ty nejtěžší konstrukční prvky. Spoleh je na ně i v exteriéru a hodí se tak třeba na kotvení větrem zatěžovaného komínového systému na fasádě nebo ocelového přístřešku nad vchodem. Oblíbené natloukací hmoždinky a turbo šrouby jsou zase volbou pracovníků při montáži oken do připraveného ostění. V interiéru zase najdou využití vruty do sádrokartonu, do dřeva i do oceli, nejčastěji s nenápadnou zápustnou hlavou.

Dostupné v síti STAVMAT STAVEBNINY

Cenová nabídka

Newsletter

Zadejte e-mail pro zasílání výhodných nabídek.

Ďekujeme za přihlášení na odběr novinek.