Hydroizolace je důležitá stavební disciplína. Jako taková má dnes mnoho možností řešení, kdy každá z nich nachází uplatnění v rozdílných podmínkách. Asfaltové pásy jsou osvědčeným způsobem jak zabránit spodní i srážkové vodě pronikat do stavebních konstrukcí. Když chcete udržet spodní stavbu trvale v suchu, na asfalt je rozhodně spolehnutí.

Nejpoužívanější variantou jsou modifikované asfaltové pásy, které jsou vyrobené ze směsí odolávající UV záření, kyselým dešťům, tvorbě prasklin nebo stékání za vyšších teplot. Díky tomu jsou vhodné pro použití na plochých střechách, terasách a balkonech, u kterých je vodotěsnost hydroizolační vrstvy zásadním požadavkem.

Aby byla zajištěna dokonalá odolnost proti vodě i ve spojích, je nutné na spojení jednotlivých dílců použít vhodné lepidlo na asfaltové pásy. Při jeho použití je možné pracovat za studena a zcela se tak vyhnout svařování pomocí hořáku.

OXIDOVANÉ ASFALTOVÉ PÁSY

Klasické asfaltové pásy, vyrobené z oxidovaného asfaltu. Vhodné jako izolace vodotěsné a parotěsné, izolace proti srážkové vodě, nebo jako separační vrstvy.

MODIFIKOVANÉ ASFALTOVÉ PÁSY

Určené k širokému využití v oblasti hydroizolací staveb. Hydroizolace plochých střech, spodních staveb, parotěsné a protiradonové systémy.

DOPLŇKY K ASFALTOVÝM PÁSŮM

Posypy, studené asfaltové směsi, lepidla, hořáky

Dostupné v síti STAVMAT STAVEBNINY

Cenová nabídka

Newsletter

Zadejte e-mail pro zasílání výhodných nabídek.

Ďekujeme za přihlášení na odběr novinek.