informace o pracovní nabídce

pracovní pozice

Finanční účetní

místo práce:

Rudná u Prahy

datum nástupu:

dle dohody

kontakt:

V případě Vašeho zájmu pošlete svůj životopis v českém jazyce na e-mail: lenka.duchackova@stavmat.cz

Popis pozice:
• zpracování účetní agendy
• administrativní a účetní úkony spojené s konkrétní účetní činností
• zodpovědnost za správnost všech zaúčtovaných operací na účtech hlavní knihy
• zodpovědnost za správné a úplné zadávání a integraci daňových dokladů a ostatních účetních operací
• přijímání režijních faktur
• zpracování pobočkových pokladen

Požadujeme:
• znalost účetní a daňové problematiky
• analytické schopnosti a strukturované myšlení
• praxi na obdobné pozici
• znalost SAP výhodou
• spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
• zázemí silné a stabilní společnosti
• firemní výhody a benefity
• sleva na firemní výrobky
• přátelský kolektiv

Pokud výše uvedená tvrzení vystihují právě Vás, neváhejte nám zaslat Váš životopis a získat tak možnost stát se součástí obchodní značky, která již po několik let slaví úspěchy na českém trhu.

Pokud na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dní, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

Logo-ESF.JPG