DITON – Dláždíme slevami

Kontakty na prodejny   Cenová nabídka

 • KOMBI

KOMBI se třemi menšími formáty kamenů nabízí atraktivní skladbu dlážděné plochy. KOMBI charakterizuje malý prořez i v náročně tvarovaných půdorysech, velký výběr barev i vysoká zatížitelnost.

  

 • KOMBI INTENSO

 


 • KOMBI AQUA

Dlažba KOMBI AQUA v sobě spojuje výhody klasické skladebné dlažby a dlažby vegetační. Tři velikosti kamenů s výraznými distančníky vytvoří atraktivní dlážděnou plochu se širokou spárou, která usnadňuje dobré vsakování srážkové vody do podkladu. Po vyplnění meziprostor substrátem a osetí travním semenem vznikne nádherná zelená zpevněná plocha. KOMBI AQUA je zajímavým ekologickým řešením pro soukromý i veřejný prostor.

Dlažba se skládá velice snadno a je plně kombinovatelná s naší klasickou dlažbou KOMBI bez nutnosti vzájemného oddělení.

  


 • PAVÉ I.

Produktová řada PAVÉ I. vytváří souběžné pruhy šířky 30 cm. Větší formáty kamenů urychlují pokládku. PAVÉ I. je využitelná pro plochy s nízkým dopravním zatížením.

 • PAVÉ II.

PAVÉ II. s kameny deseti velikostí je velmi odolná zátěžová dlažba pro náročné použití. Lze ji dobře kombinovat s dlažbou PAVÉ I. tří větších formátů

  


 • LUGANO

Velký výběr přírodních barev s neopakovatelným vzhledem dlaždic umožňují vytvářet zajímavé zpevněné plochy. Dlažba dvou formátů překvapí dokonalostí provedení hran i celkovým vizuálním přínosem.

  


 • WAVE

Dlažba WAVE na první pohled zaujme vzhledem – speciálními kartáči ošetřený reliéfní povrch vytváří dojem jemně zvlněné plochy, která zvýrazňuje zrna kameniva v nášlapu a drobné zvrásnění. Dlaždice se vyrábějí ve čtvercových a obdélníkových formátech a tloušťkách 4 cm a 5 cm. Povrch je ošetřen hloubkovou impregnací DAP. Vybrané formáty lze instalovat na terče. Všechny dlaždice jsou vyráběny v provedení BÍLÁ, ŠEDÁ a ANTRACIT.

  


 • PREMIERE

Exkluzivní dlažba s jedinečným povrchem, zušlechtěným speciální technologií. Leštěním povrchu dlaždice pomocí speciálních kartáčů získává výrobek dokonale hladký a lesklý mírně zvlněný povrch se zdůrazněním zrn v nášlapné vrstvě. Tento výrobek, vzhledem srovnatelným se špičkovými interiérovými dlažbami, patří v naší výrobě k tomu nejlepšímu ve své kategorii.

 • EXCELENT

EXCELENT prezentuje dlažby v imitaci jemnozrnné žuly. Nadčasová tryskaná dlažba nabízí vysokou přidanou hodnotu aplikací speciální ochranné povrchové úpravy BOSS 5. Proto se snadno čistí a je velmi odolná proti oděru

 • BAZÉNOVÉ LEMY PREMIERE

Exkluzivní dlažba PREMIERE s jedinečným povrchem se stala vlajkovou lodí mezi betonovými dlažbami značky DITON. Bazénovým lemem rozšiřujeme možnosti využití dlážděných ploch i pro bazénové terasy. Bazénový lem přímý, rohový vnitřní a rohový vnější dostačují k estetické implementaci bazénu do dlážděné plochy.

 • BAZÉNOVÉ LEMY EXCELENT

Bazénové lemy EXCELENT jsou reakcí na časté požadavky zákazníků při dláždění teras kolem bazénů. Atraktivní dlažba s tryskaným povrchem nyní získává další tři konstrukční prvky v podobě bazénových lemů, které umí vyřešit zasazení bazénu do terasy. Vnější a vnitřní rohové lemy si poradí i se složitějšími půdorysnými tvary bazénové vany.

      


 


 • PALISÁDA DURO

Palisády DURO ve výškách 35 cm a 50 cm poslouží ve funkci opěrné konstrukce při modelování menších terénních zářezů, jako jsou boční prvky teras, schodišť a vyvýšených záhonů.

  


 • STŘÍŠKY HLADKÉ

 Zdi či ploty je zapotřebí zakončit stříškami, které ochrání stavbu před nepříznivými povětrnostními vlivy. Velké množství barev a tvarů umožňuje dokonale sladit stříšky podle použitého stavebního materiálu.

 • VISO

Pomocí tvarovek VISO můžete tvořit nejen liniové ploty a nízké opěrné stěny, ale také drobné zahradní stavby, nosné příčky i podezdívky. VISO je stále žádanější i pro tradiční ploty se sloupky a plotovými výplněmi. Výrazná fazeta se postará o to, že plot působí plastickým a štíhlým dojmem.

  


 • STŮL ORU A LAVICE ORU

Poznejte prvky ORU, ideální kombinaci stylu a funkčnosti pro váš venkovní prostor. Tento set obsahuje stůl, pohodlnou lavici, praktický prodlužovací set a stylový květináč. Je navržena s důrazem na odolnost a estetickou hodnotu, poskytuje dokonalé místo pro relaxaci a zábavu. S ORU setem přeměníte jakýkoli venkovní prostor na pohostinný a elegantní koutek.

  


 • ZVÝŠENÉ ZÁHONY - NATUR PATINA

Praktické prvky do každé zahrady, ale i pro veřejné prostranství – to jsou květináče či zvýšené záhony v designovém vzhledu NATUR PATINA. K dispozici jsou v různých tvarech a rozměrech, což umožňuje jejich variabilní použití.

  

Kontakty na prodejny   Cenová nabídka

Logo-ESF.JPG

precise specs are known as the points with regards to high quality damen rolex lady oyster perpetual 176210 26mm gehaeuse automatikwerk viertel silber zifferblatt.reddit replica jacob and co astronomia tourbillon watches makes much account of the quality of the product.